Ngjitur rrjetë teli

Përshkrim i shkurtër:

Uses: the electric welded wire mesh is made with good quality low-carbon wire and stainless steel wire and produced by auto welding machine,after cold galvanized,hot galvanized and PVC coated,ETC. Surface passivation,plastic treatment.the products has the features of smooth in mesh surface,,firm in welded points,good in local processing performance,stable,ETC. Characteristic:widely used in industry,agriculture,construction,transportation,mining ETC. Also in the machine protective cover, anima...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Uses : elektrik ngjitur rrjetë teli është bërë me cilësi të mirë tela të ulët të karbonit dhe tela çeliku inox dhe prodhuar nga makinë saldim auto, pas ftohtë galvanizuar, hot galvanizuar dhe PVC veshur, ETJ. passivation sipërfaqe, produkte plastike treatment.the ka tiparet e qetë në sipërfaqe rrjetë ,, firmë në pikat ngjitur, të mirë në punën e përpunimit lokale, të qëndrueshme, ETJ. Karakteristike: përdorur gjerësisht në industri, bujqësi, ndërtim, transport, etj minierave Gjithashtu në makinë mbuluar mbrojtëse, kafshëve gardh bagëti, gardh kopshti, gardhe channel, kafaze pulave, shporta vezë dhe shporta ushqim etj

  Ngjitur rrjetë teli specifikim  

  Teli matës (BWG)

  madhësia Mesh

  inç MM
  22,23,24 1/4 "× 1/4" 6.4 mm 6.4
  19,20,21,22 3/8 "× 3/8" 10.6 mm 10.6
  16,17,18,19,20,21,22,23 1/2 "× 1/2" 12.7 mm 12.7
  18,19,20,21 5/8 "× 5/8" 16 cm 16
  16,17,18,19,20,21 3/4 "× 3/4" 19.1 mm 19.1
  16,17,18,19,20,21 1 "x 1" 25.4 mm 25.4
  14,15,16,17,18,19 1-1 / 2 "× 1-1 / 2" 38 cm 38
  14,15,16 1 "x 1" 25.4 mm 25.4
  12,13,14,15,16 2 'x 2 " 50.8 mm 50.8

  Gjatësia, gjerësia, matës tela pas veshjes dhe specifikimet e tjera mund të personalizohet. Vërejtje : madhësive të ndryshme nga ato më sipër mund të prodhohen për të kërkesës së klientit. PVC veshura ngjitur teli

  Ngjitur rrjetë teli specifikim  

  Teli matës (BWG)

  madhësia Mesh

  inç MM
  2.2mm / 2.6mm 4 "x 4" 101.6mm x 101.6mm
  2.2mm / 2.6mm 4 'x 3 " 101.6mm x 50.8mm
  2.0mm / 2.5mm 4 "x 2" 101.6mm x 50.8mm
  1.9mm / 2.9mm 3 'x 2 " 75mm x 50.8mm
  1.9mm / 2.9mm 2 'x 2 " 50.8mm x 25.4mm
  1.9mm / 2.9mm 2 'x 2 " 50.8mm x 50.8mm
  1.6mm / 2.1mm 3 'x 2 " 75mm x 50.8mm
  0.8mm / 1.1mm 1/2 "× 1/2" 12.7mm x 12.7mm
  0.8mm / 1.2mm 3/4 "× 3/4" 19mm x 19mm

  Gjatësia, gjerësia, matës tela pas veshjes dhe specifikimet e tjera mund të personalizohet. Vërejtje : madhësive të ndryshme nga ato më sipër mund të prodhohen për të kërkesës së klientit. paketim: 811281123102302123102326picture :

  pictures Produkt Detail:

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !