Triangle Bending Fence

Përshkrim i shkurtër:

1.Instruction Triangle bending fenceis an economical version of the panel system, constructed from a Welded Wire Fence with longitudinal profiles that forms a rigid fence.Due to its simple structure ,easy installation and nice appearance,more and more customers regard this product as the preferred common protective fence. 2.Triangle bending fence specifications Wire Diameter Mesh Size Length Height Fold No. 3.0mm4.0mm4.5mm5.0mm 5.5mm 6.0mm 50x200mm55x200mm50x100mm75x150mm 2000mm2200mm2...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Udhëzim

  Triangle lakimi gardh është një version ekonomik të sistemit të panelit, ndërtuar nga një gardh ngjitur Wire me profilet gjatësore që formon një fence.Due ngurtë të strukturës së saj të thjeshtë, të lehtë instalimin dhe pamjen e bukur, gjithnjë e më shumë konsumatorët e konsiderojnë këtë produkt si preferuar përbashkët gardh mbrojtës.  2.Triangle lakimi specifikimet gardh

  Wire Diametri Mesh Size gjatësi lartësi FOLD No.
  3.0mm 4.0mm 4.5mm 5.0mm

  5.5 mm

  6.0mm

  50x200mm 55x200mm 50x100mm 75x150mm 2000mm 2200mm 2500mm 3000mm 1030mm 2
  1230mm 2
  1530mm 3
  1830mm 3
  2030mm 4
  2230mm 4
  2430mm 4

  3. trajtimin sipërfaqësore

  1> elektrike galvanizuar Pastaj PVC veshura
  2> elektrike galvanizuar Pastaj Pluhur veshura
  3> Hot zhytur galvanizuar Pastaj PVC veshura
  4> Hot zhytur galvanizuar Pastaj Pluhur veshura
  me 5> zhytur Hot 

  4.packing dhe dërgimin

  1> Paketimi në masë

  2> paketim në paletë druri

  3> paketim në paletë hekuri

  4> Clamps të paketuara në kuti të karbonit.

  Çdo paketim do të jetë në dispozicion për tuaja kërkojnë.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !