Fence përkohshëm

Përshkrim i shkurtër:

1.Breif Instruction Temporary Fence Also called temporary fence brace or stay used to support the temporary fence panel in high wind area finish by hot dipped galvanized 42 microns thickness,per stay required two fence clamp and three concrete feet the additional strength to secure fence panel stand well in high wind per 4.8meter or7.2 meter one stay live.     2.Applications • Temporary fence to secure construction sites and private property • Temporary fence for major public events, sports,...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Breif Udhëzim

  Fence përkohshëm Gjithashtu quajtur gardh i përkohshëm mbajtëse ose të qëndrojnë të përdoren për të mbështetur panelin përkohshëm gardh në zonën e erës të lartë të përfundojë me të nxehtë zhytur galvanizuar trashësi 42 mikronë, per qëndrimi kërkohet dy pirg gardh dhe tre këmbët konkrete forcë shtesë për të siguruar panel gardh të qëndrojë edhe në të lartë era per 4.8meter or7.2 meter një të qëndruar gjallë.

   

   

  2.Applications

  • gardh i përkohshëm për të siguruar vendet e ndërtimit dhe pronën private

  • gardh i përkohshëm për ngjarjeve të mëdha publike, sportive, koncerte, festivale, tubime, pishina dhe usages të tjera

  • gardh i përkohshëm i vendeve të strehimit të banimit

  2-1P510163441949

  3.Features

  • Moti rezistente dhe të qëndrueshme, dhe do të zgjasë shumë më gjatë

  • lehtë për të trajtuar, duke qenë e fortë dhe e fuqishme në të njëjtën kohë

  • Këmbët janë të lëvizshëm që e bën transportimin dhe ruajtjen e shumë më të lehtë dhe më efikas.

  4.Structure:

  Temporary panel gardh + plastike këmbët me këmbët e konkrete / Metal + Metal mengene

  5.Assortments për ndërtimin rrethimi të përkohshme:

  • ndërtimi ngjitur gardh i përkohshëm

  • zinxhir të ndërtimit Lidhje gardh i përkohshëm

  • CA gardh i përkohshëm

  1). ndërtimi ngjitur gardh i përkohshëm

  2) ndërtimi Lidhje .chain skermë të përkohshme.

    240


  3). CA gardh i përkohshëm

  diametër tela 3.0-5.0mm
  hapje 50 * 100mm, 60 * 120 mm, 100 * 300mm
  Lartësia * Length H: 5ft, 6ft, 7ft
  L: 8ft, 8.5ft, 9ft, 9.5ft, 10ft, etj
  Frame & tub Mesme  30 * 30 * 2mm, 30 * 30 * 1.5mm, 25 * 25 * 2mm, 25 * 25 * 1.5mm, 20 * 20 * 2mm, etj

  4). Gardh i përkohshëm SHBA

  Wire Diametri 2.0mm-4.0mm
  Mesh Hapja 50x50mm, 60x60mm, 80x80mm, 100x100mm
  Frame Post 26mm, 32mm, 38mm, 42mm, 48mm OD
  panel Lartësia 1800mm, 2000mm, 2100mm
  panel Length 2000mm, 2100mm, 2300mm, 2400mm, 2500mm
  Trajtim sipërfaqësor tela Pre-galvanizuar dhe ngjitur tub

   

  6.Bace dhe Fence kllapat

  • këmbët plastike me beton

  • Këmbët Metal

  • përforcon Metal

  7.Packaging

  • panel i përkohshëm gardh në sasi të mëdha ose me kaci metalike;

  • Këmbët plastike nga paletë metalike

  • Këmbët Metal në masë;

  • Clamps në kuti kartoni.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !