Stainless rrjetë teli

Përshkrim i shkurtër:

Application:Used for screening and filtration under acid and alkali environmental conditions. The petroleum industry is used as a mud slurry network, the chemical chemical fiber industry is used as a sieve mesh, and the electroplating industry is used as a pickling net. Introduce: Stainless steel dense mesh: generally refers to the variety of meshes with a high mesh number (commonly 20 mesh to 630 mesh). (1) Material: Stainless steel wire. (2) Weaving: plain weave, twill weave, bamboo weave...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Aplikacion: Përdoret për shfaqjen dhe filtrimit nën kushte acid dhe alkali mjedisore. Industria e naftës është përdorur si një rrjet baltë slurry, kimike industria fibra kimike është përdorur si një rrjetë sitë, dhe industria electroplating është përdorur si një rrjetë pickling. Prezantoni : çelik inox rrjetë të dendur: në përgjithësi i referohet të ndryshme të meshes me një numër të lartë rrjetë (zakonisht 20 rrjetë në 630 rrjetë). (1) Materiali: tela çelik. (2) Weaving: endje të thjeshtë, twill endje, endje bambu, kontrast endje. (3) Performance: Ajo ka karakteristikat e punën e qëndrueshme dhe gjobë filtrimit. (4) Përdor: Përdoret në Hapësirë ​​ajrore, naftës, kimike dhe industri të tjera. picture :

  pictures Produkt Detail:

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !