dritare Screen

Përshkrim i shkurtër:

Window screen: Material: low carbon steel wire,stainless steel wire,biber wire,aluminum-magnesium alloy wire,galvanized wire,PVC,aluminum wire. Special: light weight,good toughness,corrosion resistance,good ventilation,embroidered easy to clean features. Uses:for hotels,public buildings,residential block mosquitoes. The screen are:stainless steel yam,paint screens,galvanized,screen,piastic screens aluminum alloy iron window screening,fiberglass window screening,and others. Packing: Pictu...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ekran dritare : Materiali: të ulët të karbonit çeliku teli, tela çeliku inox, tela Biber, alumini-magnez aliazh teli, tela galvanizuar, PVC, teli alumini. Speciale: pesha të lehta, rezistencë të mirë, rezistenca korrozioni, ventilim të mirë, qëndisur lehtë për të pastruar karakteristika. Uses: për hotele, ndërtesa publike, mushkonja bllok banimi. Ekran janë: Yam çelik inox, ekranet bojë, galvanizuar, ekran, shqyrtimit ekranet piastic aliazh alumini dritare hekuri, shqyrtimit tekstil me fije qelqi dritare, dhe të tjerët. paketim: 00234025 2342341115675345 Foto:

  pictures Produkt Detail:

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !