Prestige Wire Mesh

Përshkrim i shkurtër:

1.Instruction Prestige Wire Mesh Fence is a rigid welded mesh fence. It is not only a ornamental fence but also a ideal practicability welded mesh fence. Prestige Mesh fence is a special twin wire fence that inherit rigid of twin wire fence on the basic of advantage of twin wire fence with more Decorative. 2.Specification of Prestige Mesh Fence  Fence Height( mm ) Panel :W X H (mm) Post Height Mesh Opening Diameter 900mm 2015mm x 886mm 1100/1400mm 65mmx 200mm 4mm5mm6mm 1100mm 2...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Instruction Prestige teli Fence është një rrjetë të ngurtë ngjitur gardh. Kjo nuk është vetëm një gardh dekorativ, por edhe një zbatueshmëri ngjitur ideal rrjetë gardh. Prestige Mesh gardh është një e veçantë gardh me dy tela që trashëgojnë të ngurtë e gardhit binjak teli në bazë të avantazhin e gardhit teli binjak me më shumë dekorative.

  2.Specification i Prestige rrjetë gardh 

  Fence Lartësia (mm) Panel: W X H (mm) Post Lartësia Mesh Hapja diametër
  900mm 2015mm x 886mm 1100 / 1400mm 65mmx 200mm 4mm 5mm 6mm
  1100mm 2015mm x 1086mm 1300 / 1600mm
  1300MM 2015mm x 1286mm 1500 / 1800mm
  1500mm 2015mm x 1486mm 1700 / 2000mm
  1700mm 2015mm x 1686mm 1900 / 2200mm
  1900mm 2015mm x 1886mm 2100 / 2400mm
  2100mm 2015mm x 2086mm 2300 / 2600mm
  Finish: galvanizuar me shtresë PVC pluhur i zi ose të gjelbër të errët

   

    Porta 3.Double rrjetë:  Decofor porta dyfishtë, të vetme decofor porta ritëm, portat dyfishtë ritëm fletë, porta e vetme lLeaf.  

  Dyfishtë Decofor Gate Single Decofor Swing Gate
  Dyfishtë fletë Swing Gates Twin Mesh Single Leaf Gate

  4.Application Sistemi Decofor është e rekomanduar për gardh profesionale të vendeve ku dhe ngurtësi dhe një dizajn tërheqës janë të nevojshme: ndërtesat e banimit, parqe, shkolla, ndërtesa publike, pishina, gardh këmbësorë etj

  5.quality control

   

  6.Packing and loading


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !