rrethojë

Përshkrim i shkurtër:

1.Instruction Palisade Fence is widely used in the industry. As a commercial fence, using hot formed and cold rolled steel belts to form a secure panel. There are also three types of tops, including “W” profile, “D” profile and angle iron.  2.Palisade Fencing Popular Specification Part Name Specification Component Quantity “H” Post 100 x 55 x 5mm 1pc Rail Section 50 x 50 x 5mm 2pcs Pale Section  “D” Section 65 x 3.0mm 17pcs “W...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Instruction

  rrethojëFence është përdorur gjerësisht në industrinë e. Si një gardh komercial, duke përdorur rripat e nxehtë të formuara dhe të ftohtë mbështjellë çeliku të formojë një panel të sigurt. Ka edhe tri lloje të mirë, duke përfshirë edhe profilin e "W", "D" profilin dhe hekuri kënd. 

  2.Palisade Fencing Popular Specifikimi

  Pjesa Emri Specifikim Sasia Komponenti
  "H" postar 100 x 55 x 5mm 1pc
  Seksioni hekurudhor 50 x 50 x 5mm 2pcs
  Seksioni Pale  "D" Seksioni 65 x 3.0mm 17pcs
  "W" Seksioni 75 x 2.0mm 17pcs
  Plate peshku 115 x 30 x 6mm ose 140 x 39 x 8mm 2pcs
  Kreu shalë M8 Bolts M8 x 40mm 34sets
  katrore Cup M12 Bolts M12 x 30mm 4sets

  Llojet 3.Palisade Fencing Pale

  4.Palisade Fencing Installation Metoda

   

  5.Palisade Fencing Pas Installed

   

   

  6.Palisade Fence Packaging & Loading

  Rrethojë Fencing mënyrë paketimit:
  (A) Përfundoi me filmi plastik. 
  (B) i mbuluar me bordin kuti kartoni. 
  (C) Tie me rrip çeliku. 
  (D) Mbuluar me logon tuaj. 
  (E) ngarkuar në paleta çelikut.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !