tela galvanizuar

Përshkrim i shkurtër:

Item high quality galvanized iron wire manufacturer Steel Grade Q195 Coil Weight 1kg-1000kgs/coil as request Diameter 0.5-5.0mm Zinc Coating Hot dipped galvanizing:40-300g/mm2 Tensile Strength 350-550N/mm2(soft)       600N/mm2-900N/mm2(hard) Application mainly used in construction asbinding wireor wireties,weaving of wire mesh Packing Plastic film inside and outside woven bagPlastic film inside and outside hessian cloth


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  artikull me cilësi të lartë hekuri i galvanizuar prodhues wire
  çeliku Grade Q195
  Coil Pesha 1kg-1000kgs / spirale si kërkesë
  diametër 0.5-5.0mm
  zink Veshje Hot zhytur galvanizing: 40-300g / mm2
  forca elastik 350-550N / mm2 (soft) 600N / mm2-900N / mm2 (e vështirë)
  Aplikacion përdorur kryesisht në asbinding ndërtimit wireor wireties, endje e rrjetë teli
  paketim Plastike film brenda dhe jashtë të endura qese plastike film brenda dhe rroba jashtë pëlhurë kërpi për çanta
  pictures Produkt Detail:

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !