tela gjashtëkëndor tyl

Përshkrim i shkurtër:

*Hexagonal wire netting Uses: hexagonal wire netting is used widely in building,oil,chemical,food processing’s reinforce guard and heat keeping, for example,make net cast,stone cages,insulate netwall, boiler cover,poultry fence,ETC. Characteristic:it have the characteristics of corrosion-resisting and oxidation-resisting.   Specification Mesh size Wire gauge BWG(BWG) 1/2” 21,22,23,24,25,26,27 5/8” 20,21,22,23,24,25,26,27 3/4” 19,20,2122,23,24,25,26,27 1” 18,1...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  *tela gjashtëkëndor tyl Uses : tela gjashtëkëndor tyl është përdorur gjerësisht në ndërtimin, vaj, kimike, përpunimi i ushqimit të përforcuar roje dhe duke mbajtur të ngrohjes, për shembull, të hedhura neto, kafaze guri, izolojnë netwall, të mbuluar bojler, gardh pulave, ETJ. Karakteristike : atë të ketë karakteristikat e korrozioni-rezistonin dhe oksidimi-rezistonin.

    Specifikim
  madhësia Mesh Teli matës BWG (BWG)
  1/2 " 21,22,23,24,25,26,27
  5/8 " 20,21,22,23,24,25,26,27
  3/4 " 19,20,2122,23,24,25,26,27
  1 " 18,19,21,22,23,24,25,26,27
  1-1 / 4 " 18,19,21,22,23,24,25,26,27
  1-1 / 2 " BWG 18,19,21,22,23
  2 " BWG 18,19,21,22,23
  3 " BWG 18,19,21,22,23

  * PVC veshura gjashtëkëndor rrjeta teli

  Teli matës (BWG) 21 22 23 24 20 21 22 23 24 19
  madhësia Mesh(MM) 13 13 13 13 19 19 19 19 19 25
  Teli matës (BWG) 20 21 22 18 19 20 21 18 19 20
  madhësia Mesh(MM) 25 25 25 40 40 40 40 50 50 50

  Gjatësia, gjerësia, matës tela pas veshjes dhe specifikimet e tjera mund të personalizohet. Vërejtje: madhësive të ndryshme nga ato më sipër mund të prodhohen për të kërkesës së klientit. PAKETIMI: CB2E205Picure :

  pictures Produkt Detail:

 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !