Fence Euro

Përshkrim i shkurtër:

1.Euro fence Using high quality iron rod as raw material, the welded panel or rolled fence, after Galvanization, PVC Powders dipped coating; it can resist the corrosive and ultraviolet radiation very strongly. 2 Euro fence Post  Mushroom special Tubes (48*1.5mm) is designed refined and scientific, with plastic caps on the top of the post .The finished surface usually is Galvanized and Powder coating, or alternatively. It usually uses installation method of burying additional 50 cm pass...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Përdorimi i lartë shufrën e hekurt e cilësisë si lëndë e parë, Paneli i ngjitur apo gardh mbështjellë, pas galvanizim, PVC pluhurat zhytur veshja; ajo mund të rezistojë rrezatimit ultravjollcë korrozive dhe shumë të fuqishëm.
  2-1P510160353P7

  2 Euro fence Post 

  Kërpudha Tubes veçanta (48 * 1.5mm) është projektuar rafinuar dhe shkencore, me kapele plastike në majë të postës së .Të përfunduar sipërfaqe zakonisht është i galvanizuar dhe Veshje pluhur, ose si alternativë. Kjo zakonisht përdor metodën e instalimit të varrosnin shtesë 50 cm panele të kalojë lartësinë në tokë. madhësive të veçanta mund të sigurohet si kërkesë të klientit.

  3.Fastenings

  Panelet dhe postimet janë jointed së bashku me mengene veçantë plastike apo forca lartësia tela çeliku pirg. Ata janë të lehtë për të instaluar. 

  4.Euro Specifications gardh

  rrjetë Wire Diametri
  në inch në MM  
  2 "X 2" 50.8 X 50.8 1.3mm-1.7mm
  2 "X 2" 50.8 X 50.8 1.6mm-2,0 mm
  2 "X 2" 50.8 X 50.8  2.0mm-2.5 mm
  2 "X 2" 50.8 X 50.8  2.2mm-2.7 mm
  2 "X 2" 50.8 X 50.8  2.5mm-3.0mm
  2 'X2 " 50.8 X 50.8  3.0mm-3.5mm
  2 "X 4" 50.8 X 100 1.7mm-2.1mm
  2 "X 4" 50.8 X 100 2.0mm-2.5mm
  2 "X 4" 50.8 X 100 2.5mm-3.0mm

   

   

  5.Euro Fence Aplikimi

  Ajo është përdorur në të gjitha llojet e industrive, duke përfshirë ndërtimin dhe agriculture.euro gardh ka shumë aplikacione dhe është në dispozicion në një përzgjedhje të gjerë të vlerëson teli.

  ajo mund të përdoret:

  1.Barrier skermë

  2.Garden dhe park

  mënyrë 3.High apo hekurudhor.

  4.Farmland Factory ose fletë qytet.

  rojet 5.Ventilator


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !