Dyfishtë Wire Mesh

Përshkrim i shkurtër:

1. Instruction Double wire fencehas the features of grid structure, beauty and practical, landscaping. In addition, Because of the double wire fencing features of easy transportation and installing without the limitations of special terrain. It is adjust to mountain, hillside and winding zones.  2.Specifications Height × Width Panel mm Mesh Size mm Wire Diameter Post of Height mm Wire Dia mm Wire Dia mm Wire Dia mm 630×2500 50×200 8×2 + 6 6×2 + 5 6×2 + 4 1100 830×2500...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1. Udhëzim

  Dyfishtë gardh teli ka veçoritë e strukturës së rrjetit, bukurisë dhe praktike, peizazhit. Përveç kësaj, për shkak të dyfishta tiparet skermë tela të transportit të lehtë
  dhe instalimin pa kufizimet e terrenit të veçantë. Ajo është e rregulluar në mal, kodër dhe zonat e dredha-dredha. 

  2-1P5101JU6256

  2.Specifications

  lartësi
  × Gjerësia Panel
  mm
  Mesh Size
  mm
  Wire Diametri Post e lartësisë
  mm
  Wire Dia
  mm
  Wire Dia
  mm
  Wire Dia
  mm
  630 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 1100
  830 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 1300
  1030 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 1500
  1230 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 1700
  1430 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 1900
  1630 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 2100
  1830 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 2400
  2030 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 2600
  2230 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 2800
  2430 x 2500 50 x 200 8 x 2 + 6 6 cm 2 + 5 6 cm 2 + 4 3000

  Dyfishtë gardh teli ka pamje tërheqëse, ngjyra të ndryshme, ajo jo vetëm që ka funksionin skermë, por gjithashtu ka efekt të zbukuruar.

   

  3. Instalimi

  1) Ajo nuk keni nevojë për ndonjë parts.It fikse është instaluar në mënyrë të asamblesë vijues, i cili kursen shumë kohë dhe përmirëson efikasitetin.

  2) Secila pjesë me cilësi të lartë, dhe 10-vjeçare anti-korrozioni të bërë gardh të shkojë mirë.

  3) Ky është një sistem i përsosur për të punuar me portën në një appearence unik.

  4) Professional të instaluar vizatim janë në dispozicion për mirëkuptimin tuaj lehtë

  4.Features

  Dyfishtë gardh teli ka strukturë të thjeshtë, të fortë dhe të qëndrueshme, të lehtë për të vështirë të zbehet, si gardh profesional është përdorur në aeroporte dhe bazat ushtarake. Duke shtuar bërryl, tela me gjemba, tela me gjemba dhe pajisje të tjera të sigurisë, ajo mund të mbrojë të rritur faqet më tej.

  5. Aplikimi

  1) përforcim ndërtimi, toka për tunelet, urat, autostradë, kopsht, dysheme, aeroporti dhe skelë

  2) Ndërtimi i trupit mur

  3) skermë Mobile përdoret në ekskursione në gjurmët hipur

  4) Ndërtesa dhe fabrika, si mbyllje kafshëve dhe gardh në bujqësore

  5) Industria Horticulture si roje Tree, mbrojtjen e bimëve


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !