Crowd Kontrolli pengues

Përshkrim i shkurtër:

1.Instruction Crowd control barrier are commonly used at many public events. security for special events, parades, festivals, concerts and sporting events.crowd control barrier is ideal where high quality, attractive and durable crowd control is required.  2.Specifications   Specifications Normal Size *Panel Size (mm) 914×2400, 1090×2000, 1090×2010, 940×2500 *Frame Tube (mm) 20, 25, 32, 40, 42 OD *Frame Tube Thickness (mm) 1.2, 1.5, 1.8, 2.0 *Vertical Tube (mm) 12, 14, 1...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Instruction

  Turma kontrollit pengesë janë përdorur zakonisht në shumë ngjarje publike. sigurisë për të veçanta ngjarjet, parada, festivale, koncerte dhe sportive events.crowd kontrollit pengesë është ideal ku me cilësi të lartë, kontrolli tërheqës dhe të qëndrueshme turmë është e nevojshme. 

  2-1P5101HKJC

  2.Specifications
   
  Specifications Normal Size
  *Panel Size (mm) 914×2400, 1090×2000, 1090×2010, 940×2500
  *Frame Tube (mm) 20, 25, 32, 40, 42 OD
  *Frame Tube Thickness (mm) 1.2, 1.5, 1.8, 2.0
  *Vertical Tube (mm) 12, 14, 16, 20 OD
  *Vertical Tube Thickness (mm) 1.0, 1.2, 1.5
  *Tube Space (mm) 100, 120, 190, 200
  *Surface Treatment Hot dipped galvanized or Powder coated after welded
  *Feet:Flat feet, Bridge feet and Tube feet

  3.Application

  1) e sigurisë dhe sigurisë

  2) Traffic & Pedestrian Kontrollit

  3) Ngjarje të veçanta

  4) Concerts

  5) stadiumet / Arenas / qendrat e konventës

  6) Panaire / Carnivals / Festivals

  7) parada / Mitingje

  Pengesë 4.Crowd kontrollit me tipit urë këmbë

  1) pengesë kontrollin e turmës me një këmbë urë-style, është më i shitur turma kontrollit pengesë në treg!
  2) Dizajni Ura-foot siguron stabilitet maksimal për pengesë, duke e bërë kështu produkti një zgjedhje ideale për përdorim në bar, të butë apo sipërfaqe të pabarabartë.
  3) Bridge Foot siguron rezistencë të mirë për të shtyrë nga turmat - kështu që nëse ju jeni duke planifikuar një paradë, tubim apo koncert, zgjidhni kjo për nevojat tuaja të ndjeshme kontrollin e turmës. 

  Pengesë 5.Crowd kontrollit me këmbë të sheshtë të tipit

  1) kontrolli turmë pengesë me një këmbë banesë-style, është zgjedhja ideale në ngjarje të veçanta apo vende që kërkojnë kalim turmat apo të trafikut në vija paralele.
  2) Dizajni banesë-foot minimizon fikje rrezik dhe automjeteve gomave të rrokulliset lehtësisht mbi këmbët pa dëmtimin e barrikadës.
  3) këmbë të sheshtë shpërndan peshë në mënyrë të barabartë dhe të gomës grommets ofrojnë mbrojtje shtesë për dysheme ndjeshme. Dy vrima në çdo këmbë e lejon atë të ankoruar në tokë.

  barrierë 6.Crowd kontrollit me tipit V këmbës

  trajtimi 7.Surface

  1) hot zhytur galvanizuar
    pengesë kontrollin e turmës është plotësisht hot-zhytur galvanizuar pas saldim Çdo pengesë është zhytur plotësisht në një banjë gal pas prodhimit.
    Kjo është më e mira available.This procesit galvanizing do të thotë se ata do të jenë shumë më rezistent ndaj motit dhe të qëndrueshme, dhe do të zgjasë shumë më gjatë se barrierat e tjera turmë në treg.
  2) veshja Pluhur

  8.Quality dhe Shërbimi është prioriteti ynë 
    Ne kemi zyrën tonë provë e cilësisë vet, ne test produktet tona para dorëzimit.
    Ne kemi marrë përgjegjësinë tonë për klientët tanë shumë seriozisht, ne jemi përgjegjës për çdo produkt, kënaqësinë tuaj është që të na japin kthimin më të mirë. 

  9.Packaging:

    Pluhur mbuluar Crowd Kontrolli Barrier zakonisht paketimit nga kaci druri ose metali për të mbrojtur sipërfaqen PVC, dhe kjo është e ngarkimit të lehtë dhe të shkarkimit për t'u përdorur paleta.

   


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !