Airport Fence

Përshkrim i shkurtër:

1.Instruction Airport fencing is made with low carbon steel wire welded panel post, barbed wire or razor wire and other accessories.It is a new fencing product specially designed for airports.   2.Specifications 1)Panel    Mesh Wire Thickness Surface Treatment Panel Width Panel Height Fence Height Big Panel 50x100mm 55x100mm 4.00mm 4.50mm 5.00mm Gal.+PVC coated 2.50m 3.00m 2000mm 2700mm 2300mm 3200mm 2600mm 3700mm 530mm 2700mm V panel 630mm 3200mm 730mm 3700mm 2)Y p...


 • FOB Çmimi: Sipas specifikimit
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Tianjin
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Instruction

  Aeroporti skermë është bërë me karbon të ulët tela çeliku ngjitur postim panel, tela me gjemba apo tela me gjemba dhe accessories.It tjetër është një produkt i ri skermë projektuar posaçërisht për aeroportet.

   


  2.Specifications

  1) Panel 

    rrjetë Wire Trashësia Trajtim sipërfaqësor panel Gjerësia panel Lartësia Fence Lartësia
  Panel i madh 50x100mm
  55x100mm
  4.00mm
  4.50mm
  5.00mm
  Gal. + PVC veshura 2.50m
  3.00m
  2000mm 2700mm
  2300mm 3200mm
  2600mm 3700mm
  530mm 2700mm
  panel V 630mm 3200mm
  730mm 3700mm


  2) pas Y 

  profil Trashësi muri Trajtim sipërfaqësor gjatësi Pjatë bazë Rainhat
  60x60mm 2.0mm
  2.5mm
  Gal. + PVC veshura 2700mm I + 530mm V Në dispozicion
  Në kërkesë
  Plastike ose metalike
  3100mm I + 630mm V
  3600mm I + 730mm V


  Me forca të lartë ngjitur tela të ulët të karbonit, çeliku drejtkëndëshe apo tub lartë forcë si shtylla dhe ngjitur mbështetjen e V-formë në krye, gardhi ka rezistencë të fortë ndikim, me rroje dhe tela me gjemba në krye, gardhi ka të mirë function.Based mbrojtëse në "V" formë të lartë me tela me gjemba, ky sistem ofron mbrojtje ekonomikisht çmim rrethues.


  Procesi 3. Prodhimi

   


  kontrollit 4. Cilësia


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !