Rreth Nesh - Hebei Jiuzhou produktit Metal Co, Ltd

Rreth nesh

Produkt metalike Hebei Jiuzhou Co, Ltd, është e vendosur në provincën Hebei, një pozitë shumë të favorshme gjeografike, Ne kemi transport të përshtatshëm dhe vend i favorshëm, me qasje të shpejtë në Tianjin Port.

Ne kemi prezantuar pajisje të përparuara të prodhimit dhe teknologjinë e përpunimit, ngjitur rrjetë teli, gjashtëkëndor rrjetë teli, Lidhje zinxhir gardh, gardh tyl, dritare ekran, tela galvanizuar, tela zi annealed, PVC wire.barbed teli, tela me gjemba rroje, thonjtë e përbashkët, thonjtë mbulim, këpucë tacks

Produktet tona janë shitur në kombëtare 30 provinca, komunat dhe rajonet autonome, eksportohen për në Evropë, Amerikë, Afrikë, Lindjen e Mesme, Azi dhe Azinë Jug-Lindore më shumë se 30 vende dhe rajone, dhe në përgjithësi nga konsumatorët vendas dhe të huaj lavdërim dhe favor.

Qëllimi ynë është "në cilësinë e mbijetesës, për besueshmërinë e zhvillimit, të cilësisë së shërbimit, çmime të arsyeshme, bashkëpunim miqësor, mirëpresim ngrohtësisht konsumatorët vendas dhe të huaj dhe miq për kompaninë tonë për të negociuar të biznesit dhe të bashkëpunimit ekonomik dhe tregtar.


WhatsApp Online Chat !