• 15 years manufacturing & EXPORTING
  • make the world safer

Rreth nesh

produkt metalike Hebei Jiuzhou Co, Ltd ndodhet në provincën Hebei, një pozitë shumë të favorshme gjeografike, Ne kemi transport të përshtatshëm dhe vend i favorshëm, me qasje të shpejtë në Tianjin Port.

Ne kemi prezantuar pajisje të përparuara të prodhimit dhe teknologjinë e përpunimit, ngjitur rrjetë teli, gjashtëkëndor rrjetë teli, Lidhje zinxhir gardh, gardh tyl, dritare ekran, tela galvanizuar, tela zi annealed, PVC wire.barbed teli, tela me gjemba rroje, thonjtë e përbashkët, thonjtë mbulim, këpucë tacks

Produktet tona janë shitur në ...


WhatsApp Online Chat !