За нас - Хебеј Jiuzhou метални производи копродукции, ООД

за нас

Хебеј Jiuzhou метални производи копродукции, Ltd е лоцирана во провинцијата Хебеј, многу поволна географска положба, имаме удобен транспорт и поволна локација, со брз пристап до Тијанџин пристаниште.

Ние се воведе напредни опремата за производство и технологија на обработка, заварени жица решетката, хексагонални жица решетката, алка во синџирот ограда, оградата пребивање, прозорец на екранот, поцинкована жица, црна annealed жица, ПВЦ wire.barbed жица, брич, бодликава жица, заеднички ноктите, кров ноктите, чевли tacks

Нашите производи се продаваат на национално 30 провинции, општини и автономни региони, се извезуваат во Европа, Америка, Африка, Блискиот Исток, Азија и Југоисточна Азија повеќе од 30 земји и региони, и, генерално, пофалби на домашните и странски клиенти и корист.

Нашата цел е "квалитетот на опстанокот, кредибилитетот на развој, на квалитетот на услугите, поволни цени, пријателска соработка, топло добредојде на домашни и странски клиенти и пријатели на нашата компанија да преговара за бизнис и економската и трговската соработка.


WhatsApp Online Chat !