• 15 years manufacturing & EXPORTING
  • make the world safer

за нас

Хебеј Jiuzhou метални производи копродукции, Ltd е лоцирана во провинцијата Хебеј, многу поволна географска положба, имаме удобен транспорт и поволна локација, со брз пристап до Тијанџин пристаниште.

Ние се воведе напредни опремата за производство и технологија на обработка, заварени жица решетката, хексагонални жица решетката, алка во синџирот ограда, оградата пребивање, прозорец на екранот, поцинкована жица, црна annealed жица, ПВЦ wire.barbed жица, брич, бодликава жица, заеднички ноктите, кров ноктите, чевли tacks

Нашите производи се продаваат на ...


WhatsApp Online Chat !